Bir Firma Olarak, Expo Turkey By Qatar’a Katılmanız İçin 10 Neden!

0
1245
katardaki fuar
Expo 2018 Katar

katar fuarında bulunacak sektörler

1) Türk firmalarının ve Katar devlet otoritelerinin katıldığı bir Genel Ticari Fuarı olması, sizlere büyük bir network ağı vadedecektir.

2) Türkiye ile Katar arasındaki dış ticaret hacminin son 10 yılda 25 milyon dolardan 700 milyon dolara yükselmiş olması, dış ticaret alanında daha fazla avantaja sahip olmak anlamına gelmektedir.

3) Katar’ın Türk ürün ve hizmetlerine; yoğun, etkin, hedef ve sonuç odaklı tanıtım ve pazarlama imkanı sağlamasıyla firmanızı kolaylıkla tanıtabilir, kolaylıkla da satış yapabilirsiniz.

4) Katar’da ve Katarlı yatırımcılara marka bilinirliliğinizi artırma imkanı bulabileceksiniz, yani diğer yatırımcılar firmanızın bundan sonra sadece adını bilmekle kalmayıp sizinle birlikte çalışmak isteyecekler.

5) Katar’a ihracat imkanı bulabileceksiniz.

6) Doğrudan yatırım imkanı ile firmanıza büyük ölçekli yatırımcılar bulabileceksiniz.

7) Bulacağınız yatırımcılar, yapılan ihracat ve kazanılan saygınlık firmanızın pazar payını arttıracaktır.

8) Mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendireceksiniz.

9) Katar’la, gelişmekte olan iş ilişkileri çerçevesinde doğan yeni ve farklı iş imkanlarını değerlendirip yepyeni girişimlere imza atabileceksiniz.

10) En önemli yatırım ihalelerinden olan 2022 Dünya Kupası yatırım ihalelerine girme imkanı bulabileceksiniz.

UstaGirişimci ile kalın…

Sonraki İçerik2018’de Usta Bir Girişimci Olmak İçin, İzlemeniz Gereken 5 Yol!
mm
Y B Ü İng/Maliye Bölümünde okuyan Şule Birgül, girişimcilik alanına ilk adımını Change Starter programıyla attı. Uzun soluklu bir eğitim sonrasında RAM ve TUBITAK iş birliğiyle hazırlanan girişimcilik eğitimine devam etti. Aynı yıl içerisinde Avrupa Projeleri alanında kendini geliştirdi ve çeşitli projeler yazdı. Bu projeler kapsamında Avrupa gönüllüsü olarak Bulgaristan'da iki ay kaldı. Türkiye'de yapılmış olan KA3 projesi koordinasyon ekibinde yer aldı, yine bu kapsamda Ankara'da gerçekleşen Avrupa Birliği KA1 Youth Exchange projelerinde gönüllü olarak çalıştı. TUBITAK Bilim Şenlikleri Projesi kapsamında proje yazdı. Başbakanlık Yurtdışı Türkler Başkanlığı'nda kabul aldığı Uluslararası Öğrenciler Akademisi ile çeviri ve Türkçe okumaları eğitimi aldı. MÜSİAD'ın düzenlediği Uluslararası Öğrenciler Akademisi'ne katılarak Dış Ticaret Eğitimini tamamladı. Günümüzde STK'lar da aktif rol almakla birlikte, ustagirişimci.com için içerik yazmaktadır.