Geçtiğimiz Yılın Trendi Haline Gelen, 6 Basit Ürün!

0
2210
2017'nin en çok kazandıran iş fikirleri

Alış verişe dünyanın neresi olursa olsun korkunç paralar harcandığını kabul etmeyeniniz yoktur. 2017’nin sadece bir gününü baz alacak olursak durumun ne kadar korkunç olduğunu çok daha iyi anlayabiliriz. Bugün, birçok eleştiriye maruz kalmış olan ‘’kara Cuma’’ dan başka bir gün olamaz. Dinimizin kutsal günü olan Cuma’yı, bu şekilde isimlendirdikleri için bizde kınamadan geçemiyoruz.
Her şeye rağmen bu günde, özellikle internet alışverişinin iki büyük firması olan hepsi burada ve n11 sırasıyla 252 ve 140 milyon TL’lik satış gerçekleştirdi. Bizim dikkatimize ise bu alışverişlerde en çok ne alındığı ve insanların hangi ürünlere eğilimli olduğu çekti. Bunları da sizin için sıralayalım istedik:

1- Sıvı İçerikli Telefon Kılıfları
telefon kılıfı işi
Popülaritesinin yüksek olması hiçte şaşırtıcı değil. Günümüzde telefonsuz bir hayat düşünülmemekte. Durum böyle olunca, telefonlarımıza daha da görsellik katmak adına bu tip ürünlere yönelmek gayet normaldir. Bu kılıfı diğerlerinden ayıran özelliği, kılıfın arka yüzünde bulunan ve telefon elinizde hareket ederken içerisindeki jelin hareket ediyor olması. Akvaryum, şarap bardağı gibi ilginç tasarımlarla da bayağı dikkat çekmekte.

2- Su Geçirmez Telefon Kılıfları
su geçirmez telefon kılıfı
Birçoğunuz eminiz ki bu kötü durumla karşı karşıya kalmıştır. Şuan telefonların çoğu su geçirmezlik özelliğini de içerisine alarak üretilmeye çalışılsa da, bu birçok telefon için de pek mümkün olmamakta. Bunu fırsat bilen bazı firmalar ise, çözümü kılıfta bularak dikkatleri bayağı üzerine çekmişler.

3- Şarj Edilebilir Çakmak
sarj edilebilir çakmak
Elektronik sigara varken neden elektronik çakmak yok diye düşünmüşler galiba. Ateşsiz ve yakıtsız çalışabilen bu çakmaklar biraz da araç çakmaklarını anımsatmaktadır. Özellikle sigara kullanan kişilerin ciddi problemi olan çakmağa, bu özelliği katarak popüler bir ürün haline getirmeyi başarmışlar.

4- Akıllı Saat
akıllı saat
Günümüzün ve geleceğinde trendi olacağına inandığımız, ‘’giyilebilir teknolojileri’’ zaten anlatmamıza gerek yok. İnsanlar gerçektende bu tarz ürünlere ilgi duymakta.

5- Güç Bankaları (Power Bank)
power bank satmak
Telefonların günlük hayatımızda oldukça fazla yer almasıyla beraber, bu ürünlere olan ilgi hiç bitmeyecekmiş gibi duruyor. İnsanlar artık şarj aletlerinin yanında, güç bankalarını da yanına almadan dışarı çıkmıyor.

6- Kömür İçerikli Yüz Maskeleri
cilt maskeleri
Kömürün güzellik için etkili olduğunu düşünen bayanlar ve daha da bakımlı olmak isteyen erkekler için ideal bir ürün haline gelen bu maskeler, oldukça revaçta. Ama düşündüğümüz şu ki; galiba insanlar faydasından çok yüze kattığı siyah görünüm ve bununla fotoğraf çekilmek için kullanmakta. Sosyal medyada oldukça yaygın olduğu için böyle düşünmekte pekte haksız sayılmayız.

UstaGirişimci ailesi olarak teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.