Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Usta Girişimci, Türkiye’deki girişimcilik faaliyetleri üzerinde olan deneyimi sayesinde, girişimciliğe adım atmış veya atmayı düşünen tüm insanlara bilgi, tecrübe ve motivasyon vererek; Türkiye’nin girişimcilik alt yapısındaki eksiklikleri gidermeyi, tüm bilgi kirliliklerinin önüne geçmeyi ve aynı zamanda tüm girişimcilik faaliyetlerini artırmayı amaçlayan bir girişimci direktörüdür.

Küresel girişimcilik faaliyetleri ve Türkiye’nin bu konuda ki eksikliği bizleri bu alana yönlendiren en büyük etkendir. Bu amacımız doğrultusunda 12 Eylül 2017 tarihinde çeşitli alanlarda ülkemize hizmet veren kadromuzla yola çıkarak, ayırt etmeksizin tüm vatandaşlarımızı girişimcilik ve girişimcilik faaliyetleri konusunda bilinçlendirmek adına, Usta Girişim’ciyi hizmetinize sunduk.

Tüm ekibimizle beraber sizlerin, girişimcilik faaliyetlerinin alanını kapsayan tüm konular ile ilişkilerinizi güçlendirerek daha iyi bir gelecek inşa edebilmeniz adına, her gün daha etkin ve anlaşılır örnekleri sizlere sunacağız.

Misyonumuz

Usta girişimci, Türkiye’deki girişimcileri ve girişimci olmak isteyenleri bu çatı altında toplamayı, onlara gerekli bilgiyi, cesareti ve motivasyonu vermeyi, iş ve iş yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini;
Dünyadan ve Ülkemizden analizlerle sunmayı amaçlamaktadır

Vizyonumuz

Türkiye’nin en geniş girişimci platformuna sahip olmak, hiç bir fark gözetmeden tüm insanları girişimcilik konusunda bilinçlendirmek, fikir sahibi kişiler ile yatırım yapmak isteyen kişileri buluşturmak ve ismini daha geniş çevrelere duyurmak isteyen ürün/hizmet sahibi kişilere franchise imkânı ve reklamı imkanı sağlamak.