Taşınabilir Rahatlık Hizmeti; ‘’Mobil Spa’’

0
1431
hiç duyulmamış iş fikri mobil spa

Mobil Spa, özellikle bu alanda deneyim sahibi kişilerin, belirli yerlerde rahatlıkla yapabileceği bir iş ve deneyimlerini çok daha fazla sayıdaki müşteriye ulaştırmak içinde alternatif bir yöntemdir. Çünkü bu sistem evde, iş yerlerinde ve hatta sokakta bile rahatlıkla uygulanabilir. Mobil Spa, yüz, masaj, makyaj, vücut bakımı, manikür-pedikür ve hatta gelin başı imkanı bile sunabilmektedir. Başlangıç maliyetide oldukça düşüktür ve dış ülkelerde oldukça tercih edilen bir sektördür. Hatta, sadece hayvan dostlarımıza hizmet etmek için olanı bile mevcuttur.
hayvan güzellik merkezi
Böyle bir işletmeyle, ev hanımlarına, evde çalışanlara, sabit bir yerde hizmet veren bu tarz yerlere gitmek için vakti olmayan kişilere, yaşlılara ve yüksek stres altında çalışan profesyonel insanlara hizmet verebilmek oldukça mümkün. Türkiye’nin mevcut konumuna baktığımızda bu tarz bir işletmeyi ancak büyük şehirlerde yapabilmek mümkündür. Masaj terapistleri, tırnak bakım uzmanları ve kuaförler bir araya gelerek, küçük bir anlaşmayla risklerini bölerek böyle bir işletmeyi rahatlıkla kurabilirler. Rahatına ve bakımına düşkün olan insanlara da bu hizmetin keyfini çıkarmak kalır.
iş fikri, mobil spa hizmeti

Fikir geliştirilmeye ve tartışmaya açıktır. Samimi olarak hangi alana hizmet ediyor olursanız olun, yorumlar yaparak ve fikirler ekleyerek bu sistemi Türkiye şartlarına uyumlu hale getirebilirsiniz. Girişimcilikle kalın.