Ana Sayfa Telif ve Gizlilik

Telif ve Gizlilik

Telif Ve Gizlilik Politikası

Sayın okuyucu, sitemizde yer alan tüm veriler www.ustagirişimci.com yazarları tarafından kaleme alınmış olup, Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 1/b maddesi uyarınca “eser” niteliğindedir. İşbu eserin işletme hakkı, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, temsil hakkı, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı eser sahibine aittir. Bu nedenle eserin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan eserin bir bölümü web sitesi adresi ve eser sahibinin adı da belirtilmek suretiyle kullanılabilir. İşbu eserin yukarıda belirtilen esaslara aykırı olarak kopyalanması durumunda gerek maddi ve manevi tazminat taleplerimizi gerekse ceza davası haklarımızı saklı tutmaktayız. Bilginize sunarız.

Usta Girişimci.com olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.

Saygılarımızla.